POLSKA FEDERACJA HODOWCÓW BYDŁA i PRODUCENTÓW MLEKA

Kontakt - selekcjonerzy


SELEKCJONER

ZAKRES DZIAŁANIA

TELEFON, E-MAIL

Mirosław Anaczkowski pomorskie,
warmińsko-mazurskie
661 808 006
m.anaczkowski@pfhb.pl
Krzysztof Gałązka łódzkie,
świętokrzyskie
661 808 009
k.galazka@pfhb.pl
Grażyna
Jendrysiak - Lipietta
dolnośląskie,
opolskie, śląskie
661 808 010
g.jendrysiak@pfhb.pl
Mieczysław Kopiczko podlaskie,
warmińsko-mazurskie
661 808 003
m.kopiczko@pfhb.pl
Krystian Korytkowski kujawsko - pomorskie 661 808 004
k.korytkowski@pfhb.pl
Piotr Kowol podkarpackie,  
małopolskie, śląskie
661 808 011
p.kowol@pfhb.pl
Paweł Ruchała małopolskie 691808 043
p.ruchala@pfhb.pl
Janusz Tercjak mazowieckie 661 808 015
j.tercjak@pfhb.pl>j.tercjak@pfhb.pl
Agnieszka Nowosielska mazowieckie 661 808 002
a.nowosielska@pfhb.pl
Sławomir Piejaś zachodnio - pomorskie 661 808 007
s.piejas@pfhb.pl
Paweł Przybylak lubuskie,
wielkopolskie
661 808 016
p.przybylak@pfhb.pl
Anna Siekierska lubuskie, wielkopolskie 661 808 005
a.siekierska@pfhb.pl
Irena Trojanowska lubelskie 661 808 012
i.trojanowska@pfhb.pl
Hichb 2019 03 lq 1

Hodowla i Chów Bydła

W numerze 3 / 2019: Czy to koniec polskiej wołowiny?

 

Reportaż z mazowieckiej ubojni wyemitowany przez stację TVN wstrząsną całą Polską i odbił się szerokim echem na całym świecie, podważając renomę Polski, jako solidnego i sprawdzonego eksportera żywności. Niehumanitarne traktowanie zwierząt, połączone z haniebnymi praktykami sprzedaży mięsa bez weterynaryjnej położyło się cieniem na całej branży, zarówno producentów mięsa, jak i hodowców bydła. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy tej aferze poświęcić Temat Numeru. Przeczytacie w nim Państwo ogólną analizę zaistniałej sytuacji, oraz wywiady z Witoldem Choińskim, prezesem Polskiego Mięsa, lek. wet. Karoliną Oblizajek, pełniącą funkcję Wojewódzkiego Inspektora Weterynaryjnego ds. Bezpieczeństwa Zywności w WIW w Poznaniu i z dr. hab. Anną Jupowicz - Ginalską, medioznawcą z Uniwersytetu Warszawskiego. Oprócz tego w numerze zapraszamy do odwiedzenia z nami Spiżarni Hrabiny Potulickiej ze Ślesina, produkującą rewelacyjne sery, a także odwiedzenia hodowli Państwa Klimczyków z Poręby, oraz rodziny Ziajów z Dobrodzienia. Szczególnie też polecamy artykuł Anny Siekierskiej o niepożądanych cechach pokrojowych w stadzie. W najnowszym numerze nie zabraknie także tekstów odnośnie żywienia, ekonomii i zdrowotności, a także nowinek z branży hodowlanej, zwłaszcza, że niedawno odbyły się Targi Ferma w Łodzi. Serdecznie zapraszamy do lektury!

KALENDARZ WYSTAW


NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA W ROKU

Marzec 2019
PN WT SR CZW PT SO ND
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

*Pola zaznaczone gwiazdką sa obowiązkowe


Jak nas znaleźć?

Siedziba główna PFHBiPM znajduje sie w Warszawie na ul. Żurawiej 22