POLSKA FEDERACJA HODOWCÓW BYDŁA i PRODUCENTÓW MLEKA

Baner hf 1 2017 2 flat big 3 konw 2 Baner hf 1 2017  2 flat big 3 gen 3

Kontakt


BIURO W WARSZAWIE

ul. Żurawia 22, 00-515 Warszawa

 

Sekretariat

Monika Aniszewska
Tel. (22) 502-33-43,
Fax (22) 502-33-44,
e-mail: sekretariat@pfhb.pl

 

Wydział Oceny

Kierownik Wydziału Oceny - Danuta Radzio
Tel. (22) 502-33-99
Tel. (22) 502-33-47
e-mail: d.radzio@pfhb.pl

 

Wydział Laboratoriów

Kierownik Wydziału Laboratoriów - Elżbieta Rybicka
Tel. (22) 502 33 48
e-mail: e.rybicka@pfhb.pl

 

Wydział Oceny Typu i Budowy Bydła

Kierownik Wydziału Oceny Typu i Budowy Bydła - Roman Januszewski
Tel. (22) 502-33-87
e-mail: r.januszewski@pfhb.pl

 

Wydział Finansów i Księgowości

Główny Księgowy - Maria Duniec
Tel. (22) 502-33-19
e-mail: m.duniec@pfhb.pl

Zastępca Głównego Księgowego - Elżbieta Czajka
Tel. (22) 502-33-12
e-mail: e.czajka@pfhb.pl

Tel. (22) 502-33-46

 

Wydział Promocji

Kierownik Wydziału Promocji - Dorota Grabarska
Tel. (22) 502-32-93
e-mail: d.grabarska@pfhb.pl

 

Wydział Administracyjny

Kierownik Wydziału Administracyjnego - Magdalena Szymańska
Tel. (22) 502-33-25
e-mail: m.szymanska@pfhb.pl

 

Wydział Spraw Pracowniczych

Kierownik Wydziału Spraw Pracowniczych - Katarzyna Ratajczak
Tel. (22) 502-33-45
e-mail: k.ratajczak@pfhb.pl

 

Wydział Informatyki

Kierownik Wydziału Informatyki - Piotr Goździkiewicz
Tel. (22) 502-33-38
e-mail: p.gozdzikiewicz@pfhb.pl

 

Wydział Badań i Rozwoju

Kierownik Wydziału Badań i Rozwoju - Krzysztof Słoniewski
Tel. (22) 502-33-89
e-mail: k.sloniewski@pfhb.pl

 

Samodzielne stanowiska pracy

Specjalista ds. funduszy promocji żywności - Katarzyna Rabiak
Tel. (22) 502-33-17
e-mail: k.rabiak@pfhb.pl

Analityk rynku mleka - Dorota Śmigielska
Tel. (22) 502-33-87
e-mail: d.smigielska@pfhb.pl

    REGION OCENY PARZNIEW ul. Przyszłości 1
    05-804 Pruszków

    Tel. 22 312-48-00
    Fax 22 312-48-32
    e–mail: parzniew@pfhb.pl

    Oddział w Białymstoku
    z/s w Jeżewie Starym

    Jeżewo Stare 30
    16-080 Tykocin
    Tel. 85 741-42-60
    Fax 85 741-33-11
    e–mail: bialystok@pfhb.pl 
    Oddział w Łodzi
    z/s w Rzgowie
    ul. Rawska 1
    95-030 Rzgów
    Tel. 42 632-15-48,
    Fax 42 632-91-36
    e–mail: lodz@pfhb.pl
    Oddział w Lublinie ul. Bursaki 6
    20-150 Lublin
    Tel. 81 747-05-06
    Fax 81 747-37-26
    e–mail: lublin@pfhb.pl

    Przedstawicielstwo 
    w Rzeszowie

    ul. Hanasiewicza 6
    35-103 Rzeszów
    Tel./Fax 17 854-41-15
    e–mail: rzeszow@pfhb.pl 
    Przedstawicielstwo
    w Krakowie z/s w Zabierzowie
    ul. Cmentarna 4
    32-080 Zabierzów
     Tel. 12 285-21-15
    Fax 12 285-43-47
    e–mail: krakow@pfhb.pl

    REGION OCENY POZNAŃ

    ul. Naramowicka 135
    61-619 Poznań

    Tel. 61 827-69-00
    Fax 61 820-58-61
    e–mail: poznan@pfhb.pl
    Oddział w Opolu ul. Wrocławska 170
    45-836 Opole
     Tel. 77 457-23-20
    Fax 77 474-28-60
    e–mail: opole@pfhb.pl 
    Przedstawicielstwo
    w Katowicach
    ul. W. Korfantego 81/111
    40-160 Katowice
     Tel. 32 258-49-69
    Fax 32 259-72-85
    e–mail: katowice@pfhb.pl
    Przedstawicielstwo
    we Wrocławiu
    ul. Karkonoska 59
    53-015 Wrocław
    Tel. 71 330-69-40
    e–mail: wroclaw@pfhb.pl  
    Przedstawicielstwo
    w Zielonej Górze
    ul. Kożuchowska 15a
    65-364 Zielona Góra
    Tel. / Fax 68 320-23-24
    e–mail: zielonagora@pfhb.pl  
    Przedstawicielstwo
    w Kobiernie
    ul. Klonowa 9
    63-714 Kobierno
    Tel. 62 725-27-11
    Fax 62 725-32-31
    e–mail: sekretariat.kobierno@pfhb.pl  
    REGION OCENY BYDGOSZCZ
    z/s w Minikowie
    Minikowo 1B
    89-122 Minikowo
    Tel. 52 322-94-06
    Tel. 52 562-42-05
    Fax 52 562-42-40
    e–mail: bydgoszcz@pfhb.pl
    Oddział w Koszalinie ul. Partyzantów 15 A
    75-411 Koszalin
    Tel. 94 343-00-25
     Fax 94 343-33-09
    e–mail: koszalin@pfhb.pl 

    Oddział w Gdańsku

    ul. Na Stoku 48
    80-874 Gdańsk
     Tel. / Fax 58 302-32-15
    e–mail: gdansk@pfhb.pl

    Oddział w Olsztynie
    z/s w Dorotowie

    Dorotowo 398
    11-034 Stawiguda

     Tel. 89 527-76-31
    Fax  89 527-77-80
    e–mail: olsztyn@pfhb.pl

     

      KALENDARZ WYSTAW


      NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA W ROKU

      Sierpień 2017
      PN WT SR CZW PT SO ND
      31 1 2 3 4 5 6
      7 8 9 10 11 12 13
      14 15 16 17 18 19 20
      21 22 23 24 25 26 27
      28 29 30 31 1 2 3

      *Pola zaznaczone gwiazdką sa obowiązkowe


      Jak nas znaleźć?

      Siedziba główna PFHBiPM znajduje sie w Warszawie na ul. Żurawiej 22