POLSKA FEDERACJA HODOWCÓW BYDŁA i PRODUCENTÓW MLEKA

Baner hf 1 2017 flat big 3 Baner hf 1 2017 flat big 3 gen 3

IV Pomorska Wystawa Bydła Mlecznego w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Bolesławowie, 22-23 kwietnia 2017 r.


IV Pomorska Wystawa Bydła Mlecznego w Zespole Szkół Rolniczych CKP
w Bolesławowie, 22-23 kwietnia 2017 r.

Komisja Sędziowska:
Sędzia główny:
Dirk Schmüser
Asystent sędziego: Mariusz Mrugała
 

Grupa I - jałówki w wieku do 12 m-cy
Czempion  – Biedronka 85, PL005379521309,Hodowca Wierzbicki Jacek z Międzyłęża
I wiceczempion – Sroka 22, PL005371083195,  Jasna-Pol  SP z o.o Jasna 21      
II wiceczempion -  Minolta 1493/2, PL005399073055,  GR Miedzychód SP. z o. o. Cieszymowo

Grupa II – jałówki w wieku 13 m-cy
Czempiona – Płużka 56-2, PL005359799797, Hodowca GR Fortune SP z o.o  Cieszymowo
I wiceczempion – Sabina 45, PL005372825091, Hodowca OHZ Bobrowniki z Bobrownik
II wiceczempion – Biedronka 15, PL005371082907, Hodowca Jasna-Pol z Jasnej

Grupa III - jałówki w wieku 14-15 m-cy
Czempiona – Koza 726-1, PL005359799476, Hodowca GR Fortune SP z o.o Cieszymowo
I wiceczempion– Leokadia 29, PL005372824964, Hodowca OHZ Bobrowniki z Bobrownik
II wiceczempion– Janka 5, PL005398761373, Hodowca GR Robert Sierocki z Mrzezina

Grupa IV - jałówki w wieku 16-17 m-cy
Czempiona - Fryda 766-3, PL005359800844, Hodowca GR Fortune SP z o.o Cieszymowo
I wiceczempion – Dominantka 11, PL005380320182, Hodowca Serocki Wiesław z Barłożna
II wiceczempion – Milka 13, PL005340002325, Hodowca Pienschke Zbigniew z Mrzezina

Grupa V - jałówki w wieku 18-19 m-cy
Czempiona – Czka 2, PL005317965561, Hodowca Klonowski Andrzej z Lichnowy
I wiceczempiona – Miła 25, PL005229214030, Hodowca Majewska Urszula z  miejscowości Kołoząb
II wiceczempiona – Koza 28, PL005334269550, Hodowca Kłosiński Sławomir z Gąsiorek

Grupa VI - krowy mleczne odmiany PHF w trakcie trwania 1 laktacji:
Czempiona – Waldfee 105-1, PL005323011283, Hodowca GR Fortune  SP z o.o  Cieszymowo

Grupa VII - krowy mleczne podczas trwania 2 laktacji:
Czempiona – Syrena 1, PL005299431184, Hodowca OHZ Gajewo - Tragamin
I wiceczempiona – Fairness 7, PL005228425253, Hodowca OHZ Bobrowniki z Bobrownik

Grupa VIII - krowy mleczne podczas trwania 3 laktacji i starszych:
Czempiona Anne, PL005301611214, Hodowca OHZ Gajewo -Tragamin

Grupa IX - krowy mleczne rasy jersey:
Czempiona – Stonka 1, PL005278340025, Stefański Andrzej z Sołtysek

Komisja w oparciu o Regulamin Wystawy wybrała Superczempiony przyznając:
Superczempiona wystawy w grupie jałowic zdobyła Fryda 776-3, PL005359800844, GR Fortune  SP z o.o  Cieszymowo
Superczempiona wystawy w grupie krów zdobyła Anne, PL005301611214, OHZ Gajewo -Tragamin
 

  • Thumb uczestniczylismy boleslawowo 2017 01
  • Thumb uczestniczylismy boleslawowo 2017 02
  • Thumb uczestniczylismy boleslawowo 2017 04
  • Thumb uczestniczylismy boleslawowo 2017 03
  • Thumb uczestniczylismy boleslawowo 2017 05
  • Thumb uczestniczylismy boleslawowo 2017 06
  • Thumb uczestniczylismy boleslawowo 2017 07
  • Thumb uczestniczylismy boleslawowo 2017 08
  • Thumb uczestniczylismy boleslawowo 2017 09
  • Thumb uczestniczylismy boleslawowo 2017 10

KALENDARZ WYSTAW


NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA W ROKU

Styczeń 2018
PN WT SR CZW PT SO ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

*Pola zaznaczone gwiazdką sa obowiązkowe


Jak nas znaleźć?

Siedziba główna PFHBiPM znajduje sie w Warszawie na ul. Żurawiej 22